МЕНЮ

Упаковка для харчових продуктів

Понад 6 серій пластикової упаковки для харчових продуктів

Упаковка для харчових продуктів

Харчова упаковка і баночки косметичні (баночки, контейнери, туби)

Харчову упаковку використовують для зберігання кетчупів, соусів, мусів, алкогольних напоїв та іншої харчової продукції. Упаковка для харчових продуктів логістично пов'язує виробника продукції з кінцевим споживачем. Вона повинна забезпечувати тривале і надійне зберігання харчових продуктів без втрати органолептичних властивостей. Зберігаючи смак і консистенцію харчових продуктів, вона вигідно підкреслює якість вашої продукції.

Упаковка повинна мати привабливий дизайн. Вона також повинна зручно утримуватися в руці та гармонійно вписуватися в сервування столу.

Крім того, упаковка для харчових продуктів повинна бути зручною для перевезення і складування.

Харчова упаковка виготовляється зі спеціального металу, скла і полімерних матеріалів. Для кожного конкретного виду харчової продукції використовується найбільш задовільний матеріал. Нині найбільш популярним і жаданим матеріалом для харчових продуктів стає пластикова упаковка. Пластикова упаковка з успіхом замінює ненадійну тару зі скла і паперу і є надійною, герметичною, екологічно безпечною. У процесі транспортування упаковка із пластику вимагає менше витрат і має менший ризик пошкодження. Пластикова упаковка для харчових продуктів має зручне заповнення та запечатування.

Виробництво тари з пластику є складним багаторівневим процесом, що вимагає сучасних рішень в технології виготовлення полімерних матеріалів, конструюванні обладнання і формувального інструмента.
Пластикова упаковка виготовляється на спеціальному обладнанні методом ливарного, а також екструзійно й інжекційно-видувного формування.

В результаті виходить полімерна упаковка з необхідним набором фізичних властивостей.

Для кетчупів та іншої продукції м'якої або напівм'якої консистенції виготовляються флакони об'ємом від 250 до 900 мл круглого або овального профілю різної кольорової гами. Для рідких, в тому числі алкогольних напоїв, виготовляються прозорі пляшечки об'ємом від 250 до 750 мл. Для сипучих речовин, наприклад для приправи, застосовуються прозорі спендери або сквайзери об'ємом від 100 до 425 мл різної форми з відкидними кришками.

Співробітники нашої компанії понад 10 років спеціалізуються на підборі упаковки для різноманітної продукції на підставі галузевого досвіду розуміння вимог замовника. Ми точно знаємо, які баночки, флакони та туби підійдуть для вашої продукції. За допомогою унікального обладнання методом шовкографії й тамдруку нанесемо на упаковку красиві повнокольорові зображення і чіткий зрозумілий текст. Ми розуміємо, що якісний дизайн упаковки - шлях до високих продажів.

Замовте у нас упаковку для харчової продукції за найкращими цінами.
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda