МЕНЮ

Упаковка для побутової хімії

Більше ніж 40 серій пластикової упаковки для побутової хімії
Назад в каталог

Упаковка для хімії

Упаковка для побутової хімії (баночки, контейнери)

Упаковка для хімії застосовується для розфасовки в потрібному обсязі та надійного зберігання товарів побутової хімії, таких як засоби для миття посуду, чистячі та миючі засоби, розчинники, очищувачі, рідини для коробки передач, склоомивачі, різні масла та добавки, відбілювачі, засоби для боротьби з комахами.

Упаковка для хімії повинна мати такий зовнішній вигляд, щоб вашу продукцію, було приємно взяти в руки і разом з нею вийти з магазину. Адже давно відомо, що упаковка продає.

Банки, флакони та інша упаковка для хімії випускається різної форми та забарвлення. Флакони випускаються об'ємом від 50 мл до 1000 мл, використовуються для зберігання побутової та автохімії. Вони мають різну форму і колір.

Банки застосовуються для зберігання рідких і сипучих продуктів: порошків, будівельних сумішей та іншої продукції.

Упаковка для хімії комплектується кришками, ковпачками і прокладками. Важливим елементом захисту упаковки від дітей і від випадкового відкриття є кришка, типу «натиснути та повернути».

Упаковка для хімії, в основному, випускається з пластику. Для цього застосовується поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, полівінілхлорид і різні сополімери. Для кожного виду продукції підходить певний вид пластику, стійкий до впливу агресивного вмісту. Після виробництва вся продукція проходить випробування і контроль якості.
Зверніться до нас і наші фахівці допоможуть вам підібрати упаковку для хімії, що відповідає всім висунутим до неї вимогам.

При виборі упаковки під вашу продукцію ми звертаємо увагу на її місткість, габаритні розміри, матеріал, з якого вона має бути виготовлена, а також тип і призначення кришки. Такі елементи зовнішнього оформлення упаковки, як колір, дизайн зображення, вид і розміри нанесеного тексту мають велике маркетингове значення.

Для оформлення ми використовуємо єдине в Україні, власне обладнання для якісної шовкографії і тамдруку, за допомогою якого ми наносимо на вашу упаковку зображення відмінної якості.

На нашому сайті тара та упаковка для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для косметичних засобів різної форми, кольору і місткості. Ми постійно підтримуємо величезний асортимент продукції кращих вітчизняних і європейських виробників.

Замовте кращу упаковку для хімії в нашому каталозі!
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda