МЕНЮ

Упаковка для декоративної косметики

Понад 40 серій пластикової упаковки для декоративної косметики

Упаковка для декоративної косметики

Пластикова упаковка для парфумерії та косметики (флакони, футляри, баночки, контейнери, туби, ковпачки)

Декоративна косметика: тональний крем, пудра, рум'яна, тіні для повік, туш для вій і губна помада - речі, які роблять жінку прекрасної за короткий час.

Упаковка для декоративної косметики необхідна для зберігання і зручного використання косметичних засобів і вона повинна виглядати чарівно. Футляри для пудри, тіней і блиску, флакони для підводки і туші заповнюють контейнери, і дамські сумочки.

Упаковка для декоративної косметики грає вирішальну роль у виборі продукції. Яскрава красива та естетична пластикова упаковка гарантовано приверне увагу покупців. Упаковка для декоративної косметики має яскраву колірну гамму і стильне виконання корпусу з прозорими або непрозорими ковпачками.

Виробники косметичної упаковки орієнтуються на постійно зростаючі естетичні запити споживачів. Нині упаковка стає важливим інструментом ринкової конкуренції.

Упаковка для декоративної косметики виготовляється зі скла, металу і пластику. З усіх матеріалів полімери знайшли найбільш широке застосування для виготовлення упаковки. Полімерні матеріали більш стійкі до механічних впливів і, окрім того, пластику легко можна надати будь-яку форму і колір. При виготовленні упаковки для декоративної косметики використовуються різні види пластика: полістирол, поліамід, полівінілхлорид і акрил. Всі види матеріалів для виготовлення декоративної косметики мають сертифікати відповідності.
Упаковка для декоративної косметики випускається у вигляді флаконів, туб, баночок, диспенсерів, піноутворювачів. Вона буває різних розмірів - стандартних або мініатюр і різниться за обсягом від 9 до 15 мл. Упаковка для декоративної косметики має класичну або спеціальну дизайнерську форму. Конструктивно вона складається з двох частин: ємності з косметичним засобом і ковпачка. Основний корпус може бути одношаровим або мати подвійні стінки. Тюбики та флакони мають легко відкриватися і бути захищеними від мимовільного відкривання.

Успішні продажі безпосередньо залежать від грамотного просування вашої продукції на ринку. Неперевершеної якості продукція повинна бути запропонована споживачеві в унікальній дизайнерській, відмінно оформленій упаковці. Саме фахівці нашої компанії мають 10-річний досвід роботи з підбору та оформлення упаковки для косметичної й парфумерної продукції.

У нас в наявності сучасна якісна упаковка для парфумерії та косметики, в тому числі баночки косметичні, флакони, футляри та ковпачки до них, контейнери й туби. Нашими перевіреними постачальниками є кращі виробники косметичної упаковки з України та ближнього зарубіжжя.
Наші фахівці підберуть відповідну упаковку для вашої декоративної косметичної продукції та нанесуть на неї якісні повнокольорові зображення.

Красиво упакована косметична продукція приверне увагу до вашого бренду.
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda