МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Виробництво пластмасової упаковки

Пластмасова упаковка для різних типів продукції

Пластмасова упаковка потрібна для тих груп товарів, які без неї можуть швидко прийти в непридатність. Перш за все, це харчові продукти, лікарські препарати та косметична продукція. Найчастіше упаковку виготовляють з різних видів пластику, паперу та картону, і зі скла. З усіх видів упаковки найбільш універсальною є пластикова упаковка, оскільки вона має невелику вагу і собівартість і при цьому забезпечує відмінне збереження продукції, що знаходиться в ній.

Виробництво пластмасової упаковки складається з декількох етапів

Особливі технологічні умови відрізняють виробництво пластмасової упаковки для медичних препаратів від інших видів упаковки. Виробництво пластмасової упаковки являє собою складний процес, результатом якого є якісна і надійна продукція.

Перш за все, це робота інженерів, дизайнерів і художників, які проектують нову упаковку. При цьому враховується склад і характеристики продуктів, які будуть в ній зберігатися. Для кожного виду продукції призначається певна тара. Вона повинна мати задану товщину, а в деяких випадках упаковка має внутрішню і зовнішню стінки, між якими знаходиться повітря. Така упаковка є термоізоляційною і забезпечує постійну температуру зберігання, незалежно від умов навколишнього середовища.
В подальшому за кресленнями виготовляються спеціальні прес-форми для виробництва пластмасової упаковки, а також комплектуючих у вигляді ковпачків, кришок і тд. Потім прес-формами оснащуються автоматичні лінії, на яких виготовляється пакувальна тара.

Наша компанія пропонує пластикову упаковку провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. В асортименті упаковка для косметики і мила, тара і упаковка для миловаріння і домашньої косметики, флакони для косметичної продукції різного розміру і форми, футляри, баночки, контейнери, туби і ковпачки.

Наша компанія, єдина в Україні, володіє власним обладнанням і виробничими потужностями для якісного тамподруку і трафаретного друку на баночках і флаконах.

Ознайомтеся з асортиментом пластикової упаковки на нашому сайті. Наші фахівці мають 10 - річний досвід роботи з пакувальної тарою і допоможуть вибрати найкращу упаковку для вашої продукції.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda