МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Упаковка для косметики

Виробництво пластикової упаковки для косметики (флакони, футляри, баночки, контейнери, туби, ковпачки, для косметики)

Виробництво пластикової упаковки для косметики займає перші позиції в легкій промисловості багатьох розвинених країн. Це пов'язано зі зростаючими потребами в косметичної та парфумерної продукції у населення. Останнім часом відзначається зростання невеликих косметичних виробництв, які займаються випуском обмежених партій ексклюзивної косметики. Також значно зросла популярність парфумерії, виготовленої вручну, так званої, Hand-made.
Крім того, значно зросли вимоги у споживачів не тільки до якості косметичної продукції, але і до способів її оформлення. Якщо раніше бувало досить розфасувати продукцію в прості баночки, то зараз увагу споживачів привертає сучасна барвиста упаковка різної форми, зручна у використанні.

Світові бренди з виробництва косметики не займаються самостійим випуском косметичної тари для своєї продукції. Як правило, вони замовляють готову упаковку у її виробників.
Виробництво пластикової упаковки для косметики здійснюється великими фірмами зі світовим ім'ям.
Сотні дизайнерів та інженерів працюють над створенням форми, конструкції і дизайну косметичної упаковки. Фахівці розробляють нові поєднання матеріалів і приділяють велику увагу колірній гамі продукції. А також, створюють косметичну упаковку за індивідуальними замовленнями.
Розібратися з величезною різноманітністю баночок, флаконів і іншої косметичної упаковки допоможуть наші фахівці. Вони запропонують оптимальне поєднання форми, кольору упаковки, для кожного виду вашої косметики. Для тих, хто займається виробництвом невеликих партій продукції, у нас в асортименті будь-яка тара для миловаріння і домашньої косметики, в тому числі флакони, футляри, баночки, контейнери і туби.

Методом тамподруку і трафаретного друку ми додамо стійкі до зовнішніх впливів, повнокольорові якісні зображення і текст на косметичну упаковку.

Якщо у вас виникло питання - де дістати баночки для косметики й іншу косметичну упаковку, відвідайте наш сайт.
У нашому каталозі представлений величезний асортимент готової продукції для будь-яких видів косметичної продукції. Поставимо вам косметичну упаковку дрібним і великим оптом.

Замовте красиву сучасну і надійну упаковку для косметики прямо зараз!

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda