МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Виробництво флаконів

Пластикові флакони

Традиційно різні види косметичної продукції, побутової хімії упаковуються в певну тару. Так, для мазей і кремів, найчастіше використовуються туби і баночки, для більш рідких засобів - гелів, шампунів і миючих засобів - флакони. Флакони і інша косметична упаковка, це те, що знаходиться на полицях магазинів і допомагає донести кінцевому споживачеві вашу продукцію. Вся косметична упаковка з вашою продукцією повинна мати привабливий зовнішній вигляд і бути зручною в повсякденному використанні.
Виробництво флаконів здійснюється зі скла і різних видів пластику. Пластик найкращий, так як він набагато легший за скло і має невелику собівартість.

Пластикові флакони з шампунем або гелем навіть, якщо і вислизнути з мокрих рук, то не розіб'ються. Пластикові флакони, на відміну від скляних, можна стискати рукою для більш зручного дозування косметичного засобу.

Виробництво флаконів, як і баночок для косметики, виконується на автоматичних лініях, оснащених інжекційно-видувними верстатами. За допомогою видувних форм виготовляються флакони різної форми від звичайної циліндричної до складних геометричних форм. Флакони для косметичної продукції випускаються прозорі або напівпрозорі - в цьому випадку зручно візуально контролювати залишок засобу. Непрозорі флакони випускаються від білих до флаконів різного кольору і відтінків і комплектуються різними ковпачками: "фліп-топ", "пуш-пул", "диск-топ".

Можливо, у вас вже є переваги, які саме флакони вибрати для вашого виду продукції. Фахівці нашої компанії проконсультують і порекомендують найбільш підходящий вид тари. Більше 10 років ми співпрацюємо з великими виробниками косметичної продукції і з компаніями, які випускають ексклюзивні косметичні засоби обмеженими партіями.

На сучасному обладнанні нанесемо на флакони якісні барвисті зображення будь-якого рівня складності.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda