МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Виробництво баночок для крему

Пластикові баночки для крему

Ще з часів єгипетських пірамід і Стародавнього Риму, парфюмери піклуються про засоби зберігання і доставки косметичної продукції. Після виготовлення крему важливо донести його властивості і якість до споживача так, як ніби він був щойно розфасований в парфюмерну тару.
Найкраще різні косметичні креми зберігалися в глиняних глечиках і коробочках. Для більш багатих покупців виготовлялися баночки з срібла і золота.

В даний час виробництво баночок для крему, в більшій мірі, здійснюється зі скла і пластика. Скло - хімічно нейтральний матеріал і за рахунок товстих стінок забезпечує кращий захист від температурних перепадів. У будь-який час року при будь-якій температурі навколишнього середовища креми зберігають свіжість і приємну прохолоду, що дає максимальне відчуття комфорту при їх нанесенні.
Пластик легший матеріал і має значну механічну міцність.

Для того, щоб зрівняти термоізоляційні властивості пластика зі склом, корпус пластикових баночок виконується у вигляді термоса з повітряним прошарком між зовнішньою і внутрішньою частинами. Зовнішні частини баночок відливають з полістиролу, внутрішні з поліпропілену і поліетилену.
Виробництво баночок для крему здійснюється на спеціальних автоматичних лініях, обладнаних інжекційно-видувними верстатами. У ці верстати завантажується пластмасова маса необхідного складу, яка нагрівається і набуває форму заготовки циліндричної форми. Далі, в нагріту заготовку нагнітається повітря під тиском, і заготівля набуває задану форму. Для виготовлення необхідного типорозміру баночок використовуються комплекти з литтєвих і видувних прес форм. Сучасне виробництво баночок для крему гарантує практично однакову товщину їх стінок.
Матеріали, з яких виготовляються баночки, мають гігієнічні сертифікати відповідності.

На нашому сайті широко представлена тара і упаковка для миловаріння і домашньої косметики, зокрема будь-яка упаковка для косметичних засобів. Завжди в асортименті баночки для косметики і ковпачки для косметики, флакони, футляри, контейнери і туби. Нанесемо барвисті привабливі зображення на вашу продукцію для кращого позиціонування її на косметичному ринку.
Пропонуємо баночки для косметики й іншу косметичну тару для фасування рідких, густих, сипучих продуктів, в тому числі будь-яких кремів, масел, мазей. Як правило, баночки комплектуються кришкою і прокладкою.
У нашому каталозі великий вибір продукції за помірними цінами.

Замовте косметичну тару сьогодні і завтра ваші продажі вас порадують!

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda