МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Упаковка для хімії

Професійна упаковка для побутової хімії

Упаковка для хімії необхідна для фасування та доставляння кінцевому споживачеві миючих засобів, відбілювачів, технічних масел і технічних рідин, клеїв, фарб, розчинників, засобів для боротьби з комахами, дезінфікуючих засобів та іншої продукції.
Упаковка для хімії повинна мати міцний корпус і бути зручною у використанні. Герметичність упаковки гарантує безпечне зберігання і транспортування хімічних речовин. Крім того, вона повинна мати привабливий зовнішній вигляд, так як упаковка повинна яскраво і чарівно представити вашу продукцію.
Упаковка для хімії виготовляється з металу, в тому числі, алюмінію, скла та пластику. Найбільш широко поширена пластикова упаковка для хімії. Пластикова упаковка виготовляється з поліпропілену або поліетилену. Упаковка з полімерних матеріалів має достатню міцність при невеликій вазі. Пластикова упаковка має нейтральний склад і не вступає в хімічну реакцію з агресивним вмістом. Така упаковка добре захищає продукцію, що міститься в ній, від впливу навколишнього середовища.

Пластикова упаковка для хімії

Упаковка для хімії випускається різної кольорової гами від прозорої - до тари різних кольорів і відтінків. Темна і непрозора упаковка для хімії застосовується для зберігання кислот і лугів, захищаючи їх від руйнування видимим і сонячним світлом.

Упаковка для хімії представлена пляшками, флаконами і банками. Упаковка випускається різної місткості від 30 мл до 1000 мл і більше. Тара для хімії випускається різної форми: у вигляді циліндра, призми або еліпсоїда. Упаковка для хімії, в залежності від сфери застосування, випускається з ручкою і зміщеним горлом або довгим носиком.

Для хімічної продукції також використовуються спеціальні флакони, які мають подвійний корпус. У таких флаконах є основний корпус і дозуючий. Тара закупорюється, як класичними гвинтовими кришками, так і кришками з дозаторами. Поряд зі звичайними кришками використовуються кришки бар'єрного типу.

Фахівці компанії "ЛЕКО - ПРИНТ" мають 10 річний досвід роботи по підбору упаковки для будь-якого типу хімічної продукції. Вони допоможуть підібрати ідеальну упаковку для вашої продукції відповідного кольору, виду та обсягу. У нас надійні постачальники найсучаснішою пакувальної тари. На нашому сайті ви знайдете баночки косметичні, футляри, контейнери, туби, флакони і ковпачки до них.

Надійність упаковки при експлуатації і сучасний дизайн гарантують підвищений попит на вашу продукцію.
За допомогою власного сучасного імпортного обладнання для шовкографії та тамподруку нанесемо на тару зображення і текст відмінної якості з описом складу продукту, інструкцією із застосування і логотипом.
Упаковка для хімії з сучасним дизайном на полицях господарських магазинів вигідно відрізнить вашу продукцію від продукції конкурентів.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda