МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Оновлення асортименту

Пластикова упаковка для косметики і парфумерії

Не пропустіть останні оновлення асортименту пластикової упаковки для косметики і парфумерії, а також баночки для кремів і декоративної косметики
Ми стежимо за трендами і регулярно додаємо в асортимент нашого магазину нові позиції флаконів, баночок для косметики, медичну упаковку, пластикову упаковку для побутової хімії, упаковку для харчових продуктів і декоративної косметики.

Щоб вам було простіше орієнтуватися, все новинки на сайті ми відзначили спеціальним бейджом New.
Наші надходження:
  • Пластикова упаковка для косметики, серія 524К - ПЕТ флакони - 300,500 мл, горло 28/410 стандартне. Може комплектуватися різними кришками.
  • Пластикова упаковка для косметики, серія 527 - 300, 500 мл горло 24/410 стандартне Може комплектуватися кришками, дозаторами.
  • Флакон "Еврика 250 мл" - асиметричний флакон зі стандартним горлом. Горло зміщене до краю дозволяє використовувати обидві сторони флакона як лицьові.
  • Флакон "Квадріс" - 100, 250 мл - форма флакона - м'який квадрат. Вона зручна для нанесення етикетки, шовкографії. Флакони підійдуть для тревел - версій, під сироватки, масла і емульсії для волосся.
  • Глянцевий баночка для косметики 250 мл, має округлене дно, що дозволяє комфортно витягувати продукт без залишку.
  • Двостінна "Банка-термос" 200 мл виглядає великий за рахунок різниці обсягів між ємністю і корпусом. Висока кришка робить банку візуально крупніше конкурентів по полиці. Поверхня матова. Кришка може бути фольгована по всій поверхні.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda