МЕНЮ

Упаковка для фармацевтики

Більше ніж 50 серій пластикової упаковки для медицини
Назад в каталог

Медична упаковка

Пластикова упаковка для медичної продукції (флакони, футляри, баночки, контейнери, ковпачки)

Медична упаковка застосовується для упаковки драже, таблеток, мазей, кремів, суспензій і сиропів. З усіх видів упаковки до медичної упаковки пред'являються особливі вимоги. Вона повинна бути не тільки екологічно чистою і не містити сторонніх домішок, а й обирається залежно від типу і хімічного складу медичних препаратів, які будуть в неї пакуватися. Така упаковка надійно зберігає лікувальні властивості фармацевтичних препаратів, стійка до вологи, температурних і механічних впливів.

Якщо лікарські препарати чутливі до світла, вони упаковуються в спеціальну тару, яка не пропускає світло. При необхідності, крім кришок, медична упаковка забезпечується пробками та прокладками.

Необхідно, щоб медична упаковка герметично закривалася, а її вміст зручно дозувався краплями, мірними ложками або мірною шкалою, нанесеною на флакони та пляшки.

Медична упаковка виготовляється з різних видів пластику, картону, металу і скла. Ці матеріали є хімічно нейтральними та не вступають в хімічну взаємодію з медичними препаратами. Медична упаковка відповідає всім сучасним санітарним нормам і гігієнічним вимогам до даного виду продукції.
Довіртеся нашому досвіду щодо упаковки такої складної продукції, як медичні препарати. Ми знаємо всі необхідні вимоги до медичної упаковки та допоможемо вам підібрати оптимальний варіант для вашої продукції. Наші фахівці підкажуть, для яких лікарських препаратів необхідна скляна тара, а для яких - пластикова.

Крім того, ми нанесемо на медичну упаковку барвисті, повнокольорові зображення, чіткі та зрозумілі написи з необхідною для споживача інформацією.

Наявне у нас високотехнологічне обладнання дозволяє наносити зображення методом тамдруку на об'ємні поверхні, а також на важкодоступні місця виробів.

На нашому сайті представлено величезний вибір різних видів медичної упаковки від провідних вітчизняних і європейських виробників. Ми пропонуємо баночки, флакони, туби, контейнери та іншу упаковку для медичних препаратів. Є медична упаковка будь-якої місткості з різними розмірами горла. При необхідності флакони та пляшки комплектуються мірними ложками.

Замовте медичну упаковку для вашої продукції прямо зараз!
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda