МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Косметична упаковка

Пластикова упаковка для косметичної продукції

Косметична упаковка з цікавим, логотипом, що запам'ятовується є обличчям компанії-виробника косметичної продукції. Форма флакона або баночки, колір, нанесене зображення повинно бути не тільки легко впізнаване для цінителів саме вашої продукції, але і залучати нових покупців. Косметична упаковка забезпечує тривале надійне зберігання свого вмісту і захист його від шкідливих факторів навколишнього середовища.
Косметична упаковка в давні часи виготовлялася з різних матеріалів: кераміки, металу, скла, дерева, бамбука і навіть зі срібла і золота. Часто вона була не тільки упаковкою для косметики, але і була предметом розкоші.
З давніх-давен виробники косметики розуміли, що чим краще буде оформлена упаковка з косметикою, тим більше буде продаж. Важливо було найкращим чином виділити свою продукцію від аналогічної продукції конкурентів.

Навіть зараз в музеях і приватних колекціях можна побачити баночки і флакони для косметики, які можна віднести до предметів мистецтва.
В даний час виробники косметики провідних брендів розфасовують свою продукцію в більш універсальну тару. Найчастіше, косметична упаковка виготовляється зі скла і різних видів пластику, таких як, поліетилену, акрилу, полістиролу, поліаміду, полівінілхлориду.
Всі матеріали, з яких виготовляється косметична упаковка, сертифіковані і виготовляються з екологічно чистих матеріалів.

На сайті нашої компанії в зручній формі представлені практично всі можливі пакувальні рішення для будь-якої косметичної продукції. Ми допоможемо вибрати найкращу упаковку не тільки для великих виробників косметики, але і для творчих людей, які займаються виготовленням авторської косметики. У нас в наявності тара і упаковка для миловаріння і домашньої косметики, баночки для косметики, ковпачки для косметики, флакони, футляри та інша пакувальна продукція.

Якщо ви стурбовані питанням - де дістати баночки для косметики і іншу косметичну упаковку - подивіться, що у нас є. Ви можете самостійно вибрати на нашому сайті необхідну вам косметичну упаковку. У той же час ви можете довірити свій вибір нам. Грунтуючись на багаторічному досвіді роботи, ми запропонуємо вам саме те, що підійде для вашої продукції найкращим чином.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda