МЕНЮ

Комплектуючі для флаконів

Понад 40 серій пластикової упаковки для побутової хімії
Назад в каталог

Комплектуючі для флаконів

Ми щодня користуємося парфумерією, косметикою і продукцією побутової хімії, розфасованою у флакони. Для надійного герметичного закорковування флаконів і дозування їх вмісту необхідні різного виду комплектуючі у вигляді ковпачків і дозувальних елементів.
Ковпачки для флаконів надійно захищають вміст від мимовільного витікання і забезпечують зручне використання кремів, гелів, рідкого мила та інших матеріалів. Дозувальні елементи забезпечують доступ до вмісту флаконів в потрібній кількості.

Види комплектуючих для флаконів

Ковпачки можуть бути як з контролем першого відкриття, так і без нього. За типом кріплення до корпусу розрізняють ковпачки гвинтові та незнімні.
Найбільш широко поширені такі види ковпачків:

Ковпачки flip-top складаються з двох частин. Основна частина ковпачка накручується на флакон. До неї кріпиться закриваючий елемент у вигляді кришечки, що фіксується у двох позиціях. Щоб відкрити флакон, необхідно відкрити кришечку. Даний вид флаконів використовується для миючих засобів та косметичної продукції.

Ковпачки push-pull виготовлені у вигляді кришки, в центрі якої знаходиться витяжний елемент. Для відкриття флакона необхідно витяжний елемент перемістити вгору до упору, а для закриття - опустити його вниз. Найчастіше флакони з ковпачками пуш-пул використовуються для побутової хімії.

Ковпачки sports СAP мають конструкцію за типом ковпачків push-pull, вони додатково оснащуються запобіжним кільцем. Ковпачки даного типу використовуються для закорковування флаконів для води, безалкогольних напоїв і для побутової хімії.

Ковпачки disk top складаються з двох частин: основної, яка закріплюється на флаконі, і кришки, що відкривається у вигляді диску з отвором. При натисканні на одну частину диску, друга підіймається для подачі вмісту флакону. Флакони з ковпачками диск-топ використовуються для шампунів, гелів і кремів.

Дозуючі компоненти

Дозувальні комплектуючі для флаконів можуть бути вбудовані у флакон, або йти в комплекті з флаконом.

Вбудовані дозувальні елементи

За допомогою вбудованих дозувальних пристроїв зручно користуватися вмістом флакону, а також отримувати після натиску невелику, строго обмежену кількість необхідного продукту. До незнімних дозаторів належать диспенсери, спреєри й тригери.

Диспенсери та спреєри використовуються для дозування рідкого вмісту. дозувальні елементи у вигляді тригерів слугують для розпилення вмісту флакону.

Комплектні дозувальні елементи

До комплектних дозувальніх елементів належать мірні ковпачки та ложки. Флакони можуть комплектуватися додатковими кришками для поліпшення герметизації.

Нині найчастіше комплектуючі для флаконів виготовляються з різних видів пластику, таких як поліпропілен, поліетилен та інших. Ці види пластику легкі та водночас стійкі до механічних впливів.

На нашому складі в наявності будь-яка косметична тара: баночки, контейнери, флакони, ковпачки до флаконів і пластикова туба. Упаковка від сучасних виробників в широкому асортименті на нашому сайті. Наші фахівці допоможуть підібрати найкращі види комплектуючих для флаконів під весь асортимент вашої продукції.
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda