МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Виробництво ковпачків для косметичних флаконів

Комплектуючі для флаконів

При виготовленні косметичної упаковки важливе місце займає її закупорювання. Всі баночки для косметики, флакони і будь-яка інша косметична тара обов'язково закривається кришками або ковпачками. Крім того, що вони не дають витікати і висипатися вмісту баночок і флаконів, вони ще мають і велике естетичне значення, оскільки є найпомітнішою частиною косметичної упаковки.
Сучасне виробництво ковпачків для косметичних флаконів налагоджено на підприємствах, які випускають косметичну упаковку різного виду.

Ковпачки бувають різних видів: гвинтові, "фліп-топ", "пуш-пул", "диск-топ".

Ковпачки фліп-топ (flip-top) складаються з двох частин. Щоб відкрити флакон, необхідно підняти верхню частину ковпачка. Даний вид ковпачків застосовується для флаконів, що містять шампуні і гелі.

Ковпачки пуш-пул (push-pull) виготовлені у вигляді кришки з центральною частиною, що переміщається. Для відкриття флакона необхідно витягнути головку кришки. Для закриття флакона, необхідно натиснути на неї. Найчастіше даний вид флаконів використовується для побутової хімії.
Ковпачки диск-топ (disk top) складаються з двох частин: горлової та дозуючої. Для відкриття флакона необхідно натиснути на дозуючу частину для підняття частини диска з отвором для подачі вмісту флакона.

За колірною гамою ковпачки випускаються одноколірні або двоколірні і можуть мати колір, що повторює колір основної ємності, а можуть контрастувати з нею за рахунок іншого кольору.

Виробництво ковпачків для косметичних флаконів здійснюється на спеціальних штампувальних автоматичних верстатах. Ковпачки виготовляються з поліетилену, полістиролу, поліаміду, полівінілхлориду та інших видів пластику.

На нашому сайті в великому асортименті тара для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для декоративної косметики та інша косметична тара. Також у нас великий вибір ковпачків для флаконів відомих білоруських та європейських виробників. Ми підберемо будь-яку тару й упаковку для неї для вашої косметичної продукції.

Вибирайте на нашому сайті косметичні флакони і ковпачки для них. Наші консультанти допоможуть вам обрати ковпачки для флаконів як окремий вид товару, також запропонують і точно відповідні комплекти: флакон-ковпачок.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda