МЕНЮ

флакони

Більше ніж 300 серій пластикової упаковки для косметики
Назад в каталог
Назад в каталог
Назад в каталог
Назад в каталог
Назад в каталог
Назад в каталог

Упаковка для косметики

Пластикова упаковка для косметики (флакони, футляри, баночки, контейнери, тубофлакони, ковпачки)

Для кожної людини бажання мати гарний вигляд є природним. Приємний аромат, чиста і здорова шкіра - допомагають нам виглядати успішними. З цією метою ми постійно використовуємо дезодоранти, різні види мила, шампуні, гелі, ароматичні рідини та інші косметичні засоби, які купуємо в зручній для нас упаковці.

Компанія ЛЕКО-ПРИНТ допоможе з вибором упаковки для косметики, спираючись на 10-річний досвід роботи у сфері пакувальних матеріалів.

Для зручного щоденного використання косметика розфасовується в баночки, флакони, туби або іншу упаковку.

Знайомство з новим косметичним засобом, перш за все, починається зі знайомства з упаковкою. Спочатку на стенді парфумерної продукції покупець вибирає косметичний засіб, звертаючи увагу на привабливий зовнішній вигляд упаковки. Потім він бере в руки баночку або флакон, тактильно відчуваючи матеріал, з якого вона виготовлена, визначає, наскільки швидко і зручно відкручується кришечка і тільки потім вже знайомиться з ароматом косметичного засобу. Тому дуже важливі перші зорові й тактильні відчуття при виборі косметичного засобу. Крім того, наступного разу, покупці шукають улюблену косметику по зовнішньому вигляду упаковки.
Для фасування продукції використовуються баночки для косметики, флакони, туби, спеціальні контейнери. Упаковка для косметики виготовляється різної форми та різного об'єму. Форма упаковки варіює від стандартної до екстравагантної. Все залежить від вашого вибору.

Упаковка для косметики виготовляється зі скла і пластика. При виборі матеріалу враховується, яким видом косметичних засобів буде наповнена упаковка. Шампуні, гелі, креми, мазі, порошки, косметичні рідини вимагають особливої косметичної упаковки. При своїй невеликій вартості упаковка для косметики має виняткову міцність і довговічністю.
Орієнтуючись на знання переваг кінцевого споживача, ми підберемо упаковку для вашого товару, використання якої збільшить продаж вашої продукції.

Фахівці нашої компанії швидко та якісно за допомогою шовкографії та тамодруку нанесуть на упаковку ваш логотип і текст з описом товару і додатковою інформацією.
На нашому сайті у великому асортименті представлена упаковка для косметичної продукції різного виду та обсягу від провідних вітчизняних і європейських виробників.

Приходьте! Телефонуйте! Пишіть!
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda