МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Флакони для косметики

Виробництво флаконів для косметичних засобів

Флакони для косметики служать для забезпечення оптимальних умов зберігання і комфортного використання парфумерної та косметичної продукції рідкої або напіврідкої консистенції. У флакони для косметики розфасовують тоніки, косметичні сироватки, гелі та шампуні. На даний час велика увага приділяється якості і оформлення косметичної упаковки. Саме флакони з відмінним дизайном підкреслять стиль і неперевершеність вашої продукції.
Флакони для косметики виготовляються зі скла, тонкого металу і пластика. Скляні флакони виготовляються на спеціальному термо-формувальному обладнанні з трубчастих заготовок. Металеві флакони - методом пресування.

Однак, в даний час найбільшого поширення набули пластикові флакони з огляду на менші витрати на їх виготовлення і, відповідно, меншу собівартість. Крім того, в процесі виробництва пластиковим флаконам можна надати будь-яку форму, від класичної до екстравагантної. Флакони для косметики виготовляються з полістиролу, поліаміду, полівінілхлориду, акрилу і інших видів пластику.

Виробництво флаконів

Виробництво флаконів здійснюється на спеціальних автоматичних лініях, оснащених інжекційно - видувним обладнанням. Матеріал, з якого виготовляються флакони, не повинен вступати в хімічну реакцію зі своїм вмістом.

Флакони для косметики випускаються округлої, циліндричної або будь-який іншої геометричної форми. Корпус флакона, виготовлений із пластику, може легко стискуватися рукою для кращого і швидкого вилучення вмісту.

Флакони закупорюються різними видами ковпачків типу: "фліп-топ", "пуш-пул" і "диск-топ".

Флакони для косметики можуть бути прозорими або кольоровими. Використання пластика різних кольорів дозволяє знайти естетичну відповідність кольору флакона і його вмісту. За своєю фактурою флакони можуть бути глянцеві або матові.

Флакони випускаються різного об'єму, від 100 мл до 1 літра і більше. Маленькими флаконами зручно користуватися в подорожах, в дорозі і для ознайомлення з косметичною продукцією. У побуті найчастіше використовують флакони 150- 200 мл, а для косметичних салонів необхідні флакони об'ємом 1000 мл і більше.

Останнім часом набули популярності флакони з дозатором і дном, що піднімається. Завдяки відсутності контакту із зовнішнім середовищем і пальцями, збільшується термін зберігання вмісту і при цьому зберігаються всі його корисні властивості. Такі флакони використовуються для зберігання сироваток, кремів і гелів.
Дозуючі комплектуючі для флаконів бувають як вбудовані у флакон, так й у комплекті з флаконом.

Де дістати баночки для косметики, флакони, туби

Якщо вас цікавить питання - де дістати баночки для косметики, флакони, туби і іншу косметичну тару, зверніть увагу на наш каталог. У нас зростаюче число різних видів різного типу косметичної упаковки, в тому числі і флаконів. Наші надійні і перевірені постачальники постійно поповнюють наш склад сучасною пакувальною тарою. Ви можете самостійно вибрати флакони і ковпачки до них, а можете довіритися нашим фахівцям. За допомогою нашого обладнання для шовкографії та тамподруку нанесемо на флакони чудові зображення і текст з описом властивостей продукції.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda