МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Баночки для косметики

Баночки для косметики пластикові. Упаковка для косметики і мила

Косметичні засоби та приладдя для їх зберігання супроводжують людство протягом багатьох століть. З розвитком прогресу на зміну глиняним горщикам для мазей, кремів й іншої косметичної продукції прийшли вироби з сучасних практичних матеріалів.
Стильні та красиві баночки для косметики необхідні для тривалого надійного зберігання і зручного застосування мазей, паст, гелів, порошків, пудри, мусів, кремів й іншої косметики.

Залежно від естетичних потреб, можна вибрати баночки для косметики округлої, квадратної, призматичної, циліндричної, конусоподібної і будь-якої іншої форми. Також баночки бувають різного забарвлення, від прозорих, в яких можна розглянути вміст, до баночок будь-яких кольорів і відтінків. Баночки виготовляються об'ємом від 5 мл до 1 літра і більше та мають широке горлечко, що зручно для вилучення косметичних засобів. Всі баночки для косметики комплектуються кришками, які можуть закручуватися або замикатися.
Вся упаковка для парфюмерії та косметики виготовляється з екологічно чистого матеріалу. Найчастіше використовується скло і пластик, проте баночки можуть виготовлятися і з інших матеріалів, таких як алюміній, акрил і бамбук. Баночки з акрилу зовні нагадують скло, але можуть бути різних кольорів і відтінків. Матеріали для косметичних баночок є хімічно нейтральними і забезпечують тривалий термін зберігання вмісту.

Пластикові баночки для косметики набагато легше скляних і більш стійкі до механічних впливів. Скляні баночки виглядають більш солідно і елегантно, володіють кращими термоізоляційними властивостями. Особливості матеріалів, з яких зроблені косметичні баночки, необхідно враховувати при виборі упаковки для вашої косметичної продукції.

Наша компанія допоможе зробити правильний вибір тари для вашої косметики з величезного розмаїття представленої продукції. Довірте вибір нашим досвідченим фахівцям і вони створять винятковий імідж для вашої продукції. За допомогою сучасного унікального обладнання наші фахівці виготовлять і додадують на упаковку яскраві дизайнерські зображення з високою роздільною здатністю, що запам'ятовуються.

У нашому каталозі представлений величезний вибір баночок для косметики із пластику, скла та інших матеріалів будь-якого розміру і форми від провідних вітчизняних і європейських виробників. Кожна позиція в каталозі має фотографію і перелік доступних обсягів.


Не втрачайте часу! Замовте баночки для косметики прямо зараз.

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda