МЕНЮ

корисні МАТЕРІАЛИ

Ділимося досвідом, допомагаємо приватним особам і бізнесу осмислено підібрати пластикову упаковку

Баночки для косметики

Пластикові баночки для косметики

Тонни косметичної продукції, що виготовляється на фабриках, просто зобов'язані потрапити до кінцевого споживача у витонченій упаковці. При цьому косметична упаковка, в тому числі косметичні баночки представлені в різному обсязі, зручному для використання, як звичайними покупцями, так і косметичними кабінетами та салонами. Косметичні баночки повинні мати таку ж якість, як і їх вміст.
Неяскрава жахлива упаковка швидше відлякає покупця, ніж його приверне. Всі найвідоміші виробники косметики ставляться до вибору упаковки з великою увагою. Адже вони знають, що продажі залежать не тільки від якості продукції, а й від того, в якому вигляді вона представлена покупцеві. Оформлення та дизайн баночок для косметики повинен відповідати світовим тенденціям у виготовленні косметичної упаковки.

Баночки косметичні

Найчастіше, баночки для косметики виготовляються круглої форми. З таких баночок найзручніше отримувати креми та мазі. Квадратні і прямокутні баночки для косметики мають більш стильний вигляд, на них зручніше читати текст і переглядати зображення. Баночки комплектуються стандартними або спеціальними кришками і прокладками. Баночки для косметики випускаються різного об'єму, будь-якого кольору і відтінку. Вони можуть бути повністю прозорими, напівпрозорими і непрозорими.

При необхідності, баночки виготовляються з подвійним корпусом для кращого термічного захисту свого вмісту.

Найчастіше, для баночок використовують алюміній, тонку білу сталь, скло і пластик. Вибір матеріалу для баночок залежить від хімічного складу продукції, для якої вони призначаються. Матеріал баночок не повинен вступати в хімічну реакцію з кремами, мазями і гелями, що в них містяться. Скло найкращий матеріал для баночок, хоча і значно поступається пластику за вагою і стійкостю до механічних впливів. Металеві баночки підходять для обмеженого асортименту косметики, що володіє хімічно нейтральними властивостями.

Де дістати баночки для косметики

Якщо ви задалися питанням, де дістати баночки для косметики, то ви як раз звернулися за адресою. Саме наша компанія запропонує вам баночки для косметики відмінної якості на будь-який смак. Наші баночки збережуть вишукані властивості вашої продукції тривалий час.

Виконаємо будь-яку вашу технічну вимогу за кольором, об'ємом і формою упаковки.

Також ми пропонуємо пакувальну тару, таку як упаковка для косметики і мила, флакони для косметики і ковпачки до них. Завжди в наявності міцні і надійні туби для паст і кремів. Для наборів косметики і приладдя для макіяжу пропонуємо футляри та контейнери.

Завдяки нашим надійним постачальникам, у нас постійно оновлюваний асортимент продукції. На баночки, туби і флакони нанесемо красиві привабливі дизайнерські зображення і текст.


Замовте косметичну упаковку на нашому сайті по економічним цінам!

Читайте також

Корисні матеріали з теми
© 2015—2021, ТОВ «ЛЕКО-ПРИНТ»
Пластикова упаковка, упаковка для косметики,
баночки для косметики
OCHI.ONE
made by
Made on
Tilda